Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
106,99 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica
Dostępność

Witamina D3 JUNIOR Spray 30ml - EkaMedica

Data min. trwałości: 2028/02/27
20,99 zł
69,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/09/16
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica
Dostępność

Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 KIDS w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 KIDS w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
34,99 zł
34,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 Super Strong 60 Kapsułek - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/04/30
85,37 zł
1,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
99,99 zł
1,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
69,74 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
65,99 zł
0,66 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Chelatowany (Diglicynian Magnezu) 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Magnez Chelatowany (Diglicynian Magnezu) 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/03/17
57,07 zł
0,57 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek -  Biowen
Dostępność

Witaminy ADEK Complex+ 90 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
73,97 zł
0,82 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Complex+ 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina B12 Complex+ 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/06/09
52,84 zł
0,88 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure ADEK FORTE Kompleks Witamin 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure ADEK FORTE Kompleks Witamin 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/08/31
73,09 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
D3-Vit 4000 Softgel D-Active 120 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

D3-Vit 4000 Softgel D-Active 120 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/10/31
28,99 zł
0,24 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 Estry Etylowe 90 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
26,99 zł
0,30 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Elektrolity o Smaku Arbuz-Bazylia 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Arbuz-Bazylia 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
5,29 zł
33,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson
Dostępność

Elektrolity o Smaku Malina-Cytryna 16 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/02/16
4,49 zł
28,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops