Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Methylo Folian 600 μg 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/08/31
43,99 zł
0,44 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 250 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 250 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
59,99 zł
49,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7  200 ug 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Witamina K2 MK-7 200 ug 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
69,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+ E Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/05/15
19,08 zł
63,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/06/30
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Organiczny Selen +Cynk 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Organiczny Selen +Cynk 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/22
33,99 zł
0,28 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Magnez Cytrynian+ P-5-P 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/09/12
22,99 zł
0,23 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Beta Karoten Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango
Dostępność

Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/05/31
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Family Dzieci and Dorośli Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/11/30
26,55 zł
88,50 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
60,19 zł
200,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
55,19 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Witamina K2 MK-7 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina K2 MK-7 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
77,59 zł
1,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega - 3 FISK 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2027/11/30
77,39 zł
51,59 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan
Dostępność

Omega - 3 Arktis 120 Kapsułek - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
63,26 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Magnez 3 Formy Organiczne 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/10/31
37,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega - 3 200 Kapsułek Żelowych - NOW
Dostępność

Omega - 3 200 Kapsułek Żelowych - NOW

Data min. trwałości: 2029/04/30
68,79 zł
0,34 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW
Dostępność

Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW

Data min. trwałości: 2031/06/30
57,61 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita
Dostępność

Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/17
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Żelazo 3 Formy z Witaminą C 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/11/04
38,17 zł
0,21 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krzem, Bor, Jod - Skrzyp, Bambus, Algi 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Krzem, Bor, Jod - Skrzyp, Bambus, Algi 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/08/31
37,99 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu z Potasem Oraz B6 100 Vege Kapsułek - Aliness
Dostępność

Cytrynian Magnezu z Potasem Oraz B6 100 Vege Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
45,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops