Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega-3 Forte 60 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/07/31
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 4000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/10
38,99 zł
0,32 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina A 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina A 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/03/31
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 50 ml - NUION
Dostępność

Selen 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Potas plus Wapń plus Fosfor 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/09/30
49,99 zł
0,83 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B5 200 mg Kwas Pantotenowy 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B5 200 mg Kwas Pantotenowy 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/29
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina E 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina E 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Wapń z Szałwią 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/04/30
29,00 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml  - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina D3 Baby Krople Dla Dzieci 0+ 20 ml - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2028/05/31
26,99 zł
134,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex
Dostępność

BioCardine Omega-3 60 Kapsułek - Marinex

Data min. trwałości: 2029/07/31
86,99 zł
1,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/14
41,98 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals
Dostępność

Omega+ D3 800 IU Dla Dzieci 60 Kapsułek Twist-Off - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/03/11
21,57 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B2 40 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/29
24,99 zł
0,42 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit
Dostępność

Omega 3-6-9 60 Kapsułek Softgel - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/11/16
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale
Dostępność

Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Diglicynian Magnezu (Chelat Magnezu) 90 Kapsułek - Yango
Dostępność

Diglicynian Magnezu (Chelat Magnezu) 90 Kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/03/31
31,99 zł
0,36 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Selen (L-selenometionina) Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/03/31
39,99 zł
133,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Complex+ 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina B12 Complex+ 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/06/09
52,84 zł
0,88 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 KIDS w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 KIDS w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/12/04
34,99 zł
34,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Chrom Pikolinian Chromu 60 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Chrom Pikolinian Chromu 60 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2028/02/09
34,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 g - Aliness

Data min. trwałości: 2027/12/31
59,99 zł
49,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Folian 5-MTHF Methyl 600 ug 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Folian 5-MTHF Methyl 600 ug 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
27,99 zł
0,47 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops