Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
71,99 zł
0,60 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/06/03
147,99 zł
14,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
55,19 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
162,95 zł
32,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

OLICAPS D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
71,37 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+ K2+ Wapń 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/04/14
21,99 zł
0,24 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multiwitamina Dla Dzieci i Dorosłych Lipo-Active 30 ml - MYVITA
Dostępność

Multiwitamina Dla Dzieci i Dorosłych Lipo-Active 30 ml - MYVITA

Data min. trwałości: 2027/08/31
54,99 zł
183,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Molibden 50 ml - NUION
Dostępność

Molibden 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/08/07
102,33 zł
0,41 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's
Dostępność

Witamina B12 Liposomalna FORTE w Proszku 80 g - Dr Jacob's

Data min. trwałości: 2027/06/27
64,99 zł
81,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
99,99 zł
1,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
106,99 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe
Dostępność

Witamina B12 Methylcobalamin 60 Kapsułek - Gloe

Data min. trwałości: 2027/09/16
43,35 zł
0,72 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Młody Jęczmień Sok Sproszkowany Bio 120 g (240 Tabletek) - Batom
Dostępność

Młody Jęczmień Sok Sproszkowany Bio 120 g (240 Tabletek) - Batom

Data min. trwałości: 2028/02/05
75,89 zł
0,32 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Bor (Kwas Borowy) 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/09/30
23,99 zł
0,40 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE 50/25 Trójglicerydy 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE 50/25 Trójglicerydy 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
102,63 zł
51,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
73,78 zł
36,89 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
108,40 zł
108,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita
Dostępność

Omega 3 Forte 1000 mg 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/30
44,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops