Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Baby 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/16
17,37 zł
57,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7  200 ug 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Witamina K2 MK-7 200 ug 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
69,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki Naturalne Multiwitamina 60 Sztuk - MyVita
Dostępność

Żelki Naturalne Multiwitamina 60 Sztuk - MyVita

Data min. trwałości: 2029/06/30
34,99 zł
0,58 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bicaps P-5-P 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps P-5-P 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/02/01
36,51 zł
0,61 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Witamina K2 z Natto 60 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/01/31
48,99 zł
0,82 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis
Dostępność

Omega 3 Vegan 30 Kapsułek - Physalis

Data min. trwałości: 2028/12/31
50,37 zł
1,68 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/06/30
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B6 P-5-P 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B6 P-5-P 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/22
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Multiwitamina Junior 60 g - Skoczylas
Dostępność

Multiwitamina Junior 60 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/12/31
49,99 zł
83,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
53,31 zł
177,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Selenomethionine 220 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Selen Selenomethionine 220 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/16
19,99 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Bor 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/11/01
37,59 zł
0,63 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit
Dostępność

K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/01
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3 2000 IU+ K2 VEGE 120 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/07/24
21,96 zł
0,18 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 100 ml - NUION
Dostępność

Jod 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+ E - Vit Oil Active Krople 30 ml - Pharmovit
Dostępność

Witaminy A+ E - Vit Oil Active Krople 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/02/02
33,19 zł
110,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/01
66,99 zł
0,56 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Witaminy D3+ K2 MK-7+ C+ Cynk 60 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/03/07
21,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica
Dostępność

Czarnuszka CBC Gold+ Witamina D3 4000 IU 75 Kapsułek - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
0,53 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas
Dostępność

EstrOmega Rybie Kwasy Omega 3 JUNIOR 150 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2026/12/31
78,99 zł
52,66 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina E FORTE w Oleju MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina E FORTE w Oleju MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/06/16
55,99 zł
111,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex w Płynie Bezglutenowa 250 ml - Floradix
Dostępność

Witamina B Complex w Płynie Bezglutenowa 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2028/09/30
44,71 zł
17,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/03/31
153,07 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ADEK Vit Oil Active 30 ml - Pharmovit
Dostępność

ADEK Vit Oil Active 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/02
52,99 zł
176,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops