Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,55 zł
132,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 50 ml - NUION
Dostępność

Jod 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2027/11/30
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango
Dostępność

Taurynian Magnezu 60 kapsułek - Yango

Data min. trwałości: 2028/05/31
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita
Dostępność

Witamina D3 Forte 2000 IU Naturalna Krople 50 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/02/28
39,99 zł
79,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B1 Tiamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
59,99 zł
119,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital
Dostępność

Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 Forte 4000 IU MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/12/15
28,21 zł
56,42 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A plus E Tokoferole 20 ml - Dr. Jacob's
Dostępność

Witamina A plus E Tokoferole 20 ml - Dr. Jacob's

Data min. trwałości: 2028/09/30
33,99 zł
169,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/04/21
115,99 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen Select L-selenometionina 200 µg 100 tabletek Vege - Aliness
Dostępność

Selen Select L-selenometionina 200 µg 100 tabletek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/05/31
32,99 zł
0,33 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs
Dostępność

Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs

Data min. trwałości: 2028/10/31
32,99 zł
164,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B Complex 90 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/07
32,99 zł
0,37 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 3 Formy, Miedź, EGCG i Kwercetyna 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Cynk 3 Formy, Miedź, EGCG i Kwercetyna 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/10/31
56,99 zł
0,95 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

ProADEK Witaminy A D E K2 MK7 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
44,99 zł
0,75 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 90 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
53,99 zł
0,60 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3+ K2 MK7 30 ml Krople - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/29
35,68 zł
118,93 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
69,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Witamina D3 Forte Oil 4000 j.m. 120 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/07/31
34,99 zł
0,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7  200 ug 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Witamina K2 MK-7 200 ug 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
69,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops