Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Dla Dzieci 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2027/07/31
56,99 zł
22,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelazo i Witaminy Płyn 250 ml - Floradix
Dostępność

Żelazo i Witaminy Płyn 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2029/01/31
51,99 zł
20,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas
Dostępność

Magnez z Bananem w Proszku 300 g - Skoczylas

Data min. trwałości: 2027/06/30
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez Płyn 250 ml - Floradix
Dostępność

Magnez Płyn 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2029/02/28
49,99 zł
20,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Raspberry 305 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
19,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B Complex w Płynie Bezglutenowa 250 ml - Floradix
Dostępność

Witamina B Complex w Płynie Bezglutenowa 250 ml - Floradix

Data min. trwałości: 2028/09/30
44,71 zł
17,88 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 345 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2028/05/31
59,99 zł
17,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/06/03
147,99 zł
14,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus
Dostępność

Floradix Żelazo i Witaminy 500 ml - Salus Haus

Data min. trwałości: 2029/05/31
73,95 zł
14,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/25
146,19 zł
14,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!
Dostępność

Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!

Data min. trwałości: 2028/04/30
36,99 zł
14,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly
Dostępność

Żelki z Zestawem Witamin Smak Polskich Owoców 80 g - Lily Jelly

Data min. trwałości: 2027/02/12
11,19 zł
13,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
JodaDrop 250 ml - Aura Herbals
Dostępność

JodaDrop 250 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2029/07/27
34,85 zł
13,94 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita
Dostępność

Magnez Proszek (Cytrynian Magnezu) 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/01
67,93 zł
13,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Potas Proszek (Cytrynian Potasu) 250 g - MyVita
Dostępność

Potas Proszek (Cytrynian Potasu) 250 g - MyVita

Data min. trwałości: 2031/02/21
32,99 zł
13,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/11
130,71 zł
13,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 250 g Proszek - Natur Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
24,98 zł
9,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita
Dostępność

Wapń (Cytrynian Wapnia) Proszek 500 g - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/20
49,01 zł
9,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops