Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Obniżka
Makaron Semolinowy Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/11
9,79 zł
1,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Semolinowy Farfalle Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Farfalle Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/05/06
10,69 zł
2,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Spaghetti BIO 320 g  - BeKeto
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti BIO 320 g - BeKeto

Data min. trwałości: 2027/02/28
13,58 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy WSTĄŻKA 200 g - Mr. Ming
Dostępność

Makaron Ryżowy WSTĄŻKA 200 g - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2027/12/31
8,49 zł
4,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Bobu Świderek nr 2 (Fusilli) 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/30
9,49 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron KETO Tagliatelle 250 g - MK Nutrition
Dostępność

Makaron KETO Tagliatelle 250 g - MK Nutrition

Data min. trwałości: 2029/03/28
27,88 zł
11,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Tajskiego Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Tajskiego Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/31
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron FUSILLI Świderki Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron FUSILLI Świderki Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/08/06
16,59 zł
6,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Tajski Ryżowy Instant 3 MM 400 g - Farmer
Dostępność

Makaron Tajski Ryżowy Instant 3 MM 400 g - Farmer

Data min. trwałości: 2027/05/24
9,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Ryżowy Razowy Casarecce Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Casarecce Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2027/09/26
16,39 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Instant Pszenny 200 g - House of Asia
Dostępność

Makaron Instant Pszenny 200 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/04/20
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Semolinowy w Kształcie Ryżu ORZO Bio 400 g - La Bio Idea
Dostępność

Makaron Semolinowy w Kształcie Ryżu ORZO Bio 400 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/09/04
12,63 zł
3,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Semolinowy Lasagne Bio 250 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Lasagne Bio 250 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/07/01
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego z Algami Wakame Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/09/30
19,49 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Nitki 140 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/04/30
13,79 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops