Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Obniżka
Makaron Ryżowy Wstążki 7 mm 240 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Wstążki 7 mm 240 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/04/15
10,99 zł
4,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Udon BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Udon BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,90 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita
Dostępność

Makaron Kukurydziany Penne Bezglutenowy 450 g - Civita

Data min. trwałości: 2029/07/09
7,29 zł
1,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Świderek nr 2 Eko 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Świderek nr 2 Eko 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,54 zł
3,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Fusilli Trójkolorowy Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Fusilli Trójkolorowy Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/04/11
13,19 zł
2,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy KOLANKA Bezglutenowy 500 g - Mr. Ming
Dostępność

Makaron Ryżowy KOLANKA Bezglutenowy 500 g - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2027/07/31
10,98 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb
Dostępność

Makaron Proteinowy Tagliatelle 100 g - Ciao Carb

Data min. trwałości: 2028/06/30
10,98 zł
10,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy 5 mm 200 g - House of Asia
Dostępność

Makaron Ryżowy 5 mm 200 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/14
8,29 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Noodle Orkiszowy Bio 250 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Noodle Orkiszowy Bio 250 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/01/10
11,59 zł
4,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Semolinowy Gniazda Tagliatelle Bio 250 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Gniazda Tagliatelle Bio 250 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/26
6,15 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron KETO Fusilli (Świderki) 250 g - MK Nutrition
Dostępność

Makaron KETO Fusilli (Świderki) 250 g - MK Nutrition

Data min. trwałości: 2029/03/20
29,99 zł
12,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Farma Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/07/08
7,34 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Nitki Bio 400 g Niro
Dostępność

Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Nitki Bio 400 g Niro

Data min. trwałości: 2028/03/30
17,69 zł
4,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Razowy Żytni Kolanka Bio 400 g - Probio
Dostępność

Makaron Razowy Żytni Kolanka Bio 400 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/02/04
9,79 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Durum Spaghetti Alla Chitarra EKO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Durum Spaghetti Alla Chitarra EKO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
6,49 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Spaghetti Luksusowe Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Spaghetti Luksusowe Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,49 zł
7,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Razowy z Płaskurki Fusilli Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Razowy z Płaskurki Fusilli Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/04/10
18,09 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops