Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Makaron Ryżowy ŚWIDERKI Bezglutenowy 500 g - Mr. Ming
Dostępność

Makaron Ryżowy ŚWIDERKI Bezglutenowy 500 g - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2028/05/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Spaghetti BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Spaghetti BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,90 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron z Ryżu Brązowego Bezglutenowy BIO 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Brązowego Bezglutenowy BIO 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/12/31
15,53 zł
6,21 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Brązowego Ryżu BIO  250 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron z Brązowego Ryżu BIO 250 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/09/08
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Suchy Makaron Konjac OWSIANY Spaghetti 80 g - Diet-Food
Dostępność

Suchy Makaron Konjac OWSIANY Spaghetti 80 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/23
10,37 zł
12,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Wstążki 5 mm Tandoori 375 g - Banh Pho
Dostępność

Makaron Ryżowy Wstążki 5 mm Tandoori 375 g - Banh Pho

Data min. trwałości: 2027/06/05
19,29 zł
5,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Penne Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Penne Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/05/21
6,28 zł
2,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Żytni Pełnoziarnisty Gniazda Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Żytni Pełnoziarnisty Gniazda Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Jeżyki Kolorowe Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jeżyki Kolorowe Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/03/30
19,39 zł
7,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Makaron Orkiszowy Pełnoziarnisty Rurka 400 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2026/12/30
10,49 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Gniazda Wstążki Bio 250 g -  Bio Planet
Dostępność

Makaron Gryczany Gniazda Wstążki Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/07/31
12,09 zł
4,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2029/05/15
14,45 zł
5,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Trójkolorowy Ślimaczki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Trójkolorowy Ślimaczki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/03/30
18,09 zł
7,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Vermicelli 200 g - House of Asia
Dostępność

Makaron Ryżowy Vermicelli 200 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2028/03/22
8,89 zł
4,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spirelli Bio 400 g - Niro
Dostępność

Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spirelli Bio 400 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,79 zł
4,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Nitki 1 mm 240 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Nitki 1 mm 240 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/06/28
10,99 zł
4,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops