Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Makaron Orkiszowy Wstążki Szpinakowe Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Wstążki Szpinakowe Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/04/30
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Jajami Strusimi Krajanka BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Jajami Strusimi Krajanka BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/31
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Żytni Razowy Świderki Bio 400 g -  Bartolini
Dostępność

Makaron Żytni Razowy Świderki Bio 400 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
5,97 zł
1,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy NITKA VERMICELLI 200 g -  Mr. Ming
Dostępność

Makaron Ryżowy NITKA VERMICELLI 200 g - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2027/12/31
6,56 zł
3,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Sorgo Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Semolinowy Fusilli Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Fusilli Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/13
7,91 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Semolinowy Penne Bio 500 g Alce Nero
Dostępność

Makaron Semolinowy Penne Bio 500 g Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/13
10,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Rice BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Rice BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,87 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Konjac Pappardelle BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital
Dostępność

Makaron Konjac Pappardelle BIO Keto 270 g (200 g) - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/12/10
5,90 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron 2-Jajeczny Wstążka Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Makaron 2-Jajeczny Wstążka Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/02/28
8,39 zł
3,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Diet Spaghetti 1,6 kg/ 1 kg - Cheat Meal
Dostępność

Makaron Konjac Diet Spaghetti 1,6 kg/ 1 kg - Cheat Meal

Data min. trwałości: 2027/05/08
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Dla Dzieci Dinozaury Bio 300 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/02/11
9,29 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Bezglutenowy 3-Kolorowy Świderki 400 g - Sam Mills
Dostępność

Makaron Bezglutenowy 3-Kolorowy Świderki 400 g - Sam Mills

Data min. trwałości: 2029/05/12
10,79 zł
2,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron z Ryżu Czarnego Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2027/04/30
22,99 zł
9,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany z Batatami Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana
Dostępność

Makaron Gryczany z Batatami Bezglutenowy Bio 250 g - Terrasana

Data min. trwałości: 2028/01/31
19,39 zł
7,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Razowy Mafalde Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Mafalde Bezglutenowy Bio 250 g - Rapunzel

Data min. trwałości: 2028/01/22
16,39 zł
6,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Chiński z Fasoli Mung i Groszku 250 g - Mr. Ming
Dostępność

Makaron Chiński z Fasoli Mung i Groszku 250 g - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2027/06/11
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Tagiatelle Jajeczny Bio 250 g - La Bio Idea
Dostępność

Makaron Tagiatelle Jajeczny Bio 250 g - La Bio Idea

Data min. trwałości: 2027/12/04
8,57 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops