Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Obniżka
Makaron Ryżowy z Czarnym Sezamem 5 mm 200 g - House of Asia
Dostępność

Makaron Ryżowy z Czarnym Sezamem 5 mm 200 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/12/28
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak
Dostępność

Makaron Proteinowy Fusilli Power Pasta 250 g - Polmak

Data min. trwałości: 2028/12/19
7,49 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Chiński Jajeczny 500 g - Long Life Brand
Dostępność

Makaron Chiński Jajeczny 500 g - Long Life Brand

Data min. trwałości: 2027/10/30
10,59 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy 1mm 400 g - Farmer Brand
Dostępność

Makaron Ryżowy 1mm 400 g - Farmer Brand

Data min. trwałości: 2027/10/29
11,79 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Cannelloni z Pszenicy Durum 250 g - Agnesi
Dostępność

Makaron Cannelloni z Pszenicy Durum 250 g - Agnesi

Data min. trwałości: 2027/09/15
13,09 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops