Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Makaron Konjac Vermicelli 385 g (300 g) Bio - Diet-Food
Dostępność

Makaron Konjac Vermicelli 385 g (300 g) Bio - Diet-Food

Data min. trwałości: 2027/07/22
10,28 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Czerwonej Soczewicy Świderki 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Czerwonej Soczewicy Świderki 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
7,37 zł
2,95 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Gryczany Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2029/04/30
13,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Krajanka Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Krajanka Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/04/17
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron FILINI Nitka Cienka Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron FILINI Nitka Cienka Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/07/27
13,11 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Płaskurki Gniazda Tagliatelle Bio 250 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron z Płaskurki Gniazda Tagliatelle Bio 250 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/25
13,29 zł
5,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy z Kurkumą Kolanka Bezglutenowy 300 g - Risolino
Dostępność

Makaron Ryżowy z Kurkumą Kolanka Bezglutenowy 300 g - Risolino

Data min. trwałości: 2027/05/26
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Płaskurki Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron z Płaskurki Razowy Spaghetti Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/04/28
17,09 zł
3,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Świderek 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Świderek 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
7,59 zł
3,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Tagliatelle Bezglutenowy Bio 250 g - Pasta Natura
Dostępność

Makaron Gryczany Tagliatelle Bezglutenowy Bio 250 g - Pasta Natura

Data min. trwałości: 2029/04/17
17,49 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Rurki Małe 300 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Rurki Małe 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/09/20
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Kids Świdrzaki ze Zdrowej Paki 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Kids Świdrzaki ze Zdrowej Paki 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
6,49 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Orkiszowy Jasny KOLANKA BIO 400 g - Nudle Śląskie
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jasny KOLANKA BIO 400 g - Nudle Śląskie

Data min. trwałości: 2028/06/11
14,48 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Penne Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Penne Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/05/20
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Makaron Owsiany Świderki Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Owsiany Świderki Bezglutenowy BIO 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/03/12
12,85 zł
5,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Jeżyki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jeżyki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/05/30
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Makaron Żytni Razowy Rurka Bio 400 g - Bio Europa
Dostępność

Makaron Żytni Razowy Rurka Bio 400 g - Bio Europa

Data min. trwałości: 2027/09/30
5,43 zł
1,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/02/06
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/27
15,19 zł
6,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy PENNE Bezglutenowy 500 g - Mr. Ming
Dostępność

Makaron Ryżowy PENNE Bezglutenowy 500 g - Mr. Ming

Data min. trwałości: 2028/05/31
12,59 zł
2,52 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops