Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Makaron Orkiszowy Świderki Bio 500 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Orkiszowy Świderki Bio 500 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/03/03
14,69 zł
2,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 500 g Alb Gold
Dostępność

Makaron Gryczany Spaghetti Bezglutenowy Bio 500 g Alb Gold

Data min. trwałości: 2029/04/18
15,66 zł
3,13 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy z Kurkumą Rurki Bezglutenowy 300 g - Risolino
Dostępność

Makaron Ryżowy z Kurkumą Rurki Bezglutenowy 300 g - Risolino

Data min. trwałości: 2027/05/20
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Bezglutenowy Orzo (Ryżyk) 400 g - Sam Mills
Dostępność

Makaron Bezglutenowy Orzo (Ryżyk) 400 g - Sam Mills

Data min. trwałości: 2029/05/08
9,29 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Bio Organic Diet Noodles 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Noodles 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,68 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Bio Organic Diet Fettuccine 300 g Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Fettuccine 300 g Diet Food

Data min. trwałości: 2027/06/12
8,72 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Pennoni Rigati Bio 500 g - Granoro
Dostępność

Makaron Pennoni Rigati Bio 500 g - Granoro

Data min. trwałości: 2029/04/13
7,79 zł
1,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Orkiszowy Jasny KRAJANKA BIO 250 g - Nudle Śląskie
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jasny KRAJANKA BIO 250 g - Nudle Śląskie

Data min. trwałości: 2028/08/19
14,69 zł
5,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Jasny ŚWIDERKI BIO 400 g - Nudle Śląskie
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jasny ŚWIDERKI BIO 400 g - Nudle Śląskie

Data min. trwałości: 2028/09/02
14,48 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron 2-Jajeczny Krajanka Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Makaron 2-Jajeczny Krajanka Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/03/31
6,91 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Kolanka 300 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Kolanka 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/11/10
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Płaskurki Razowy Penne Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron z Płaskurki Razowy Penne Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/04/09
18,09 zł
3,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Rice 370 g (200 g) - Diet Food

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,12 zł
3,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Razowy Żytni Nitki Bio 300 g - Probio
Dostępność

Makaron Razowy Żytni Nitki Bio 300 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/06/03
8,29 zł
2,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Żytni Razowy Świderki Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Makaron Żytni Razowy Świderki Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/06/30
7,69 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops