Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Obniżka
Makaron Gryczany Świderki 250 g - Smajstrla
Dostępność

Makaron Gryczany Świderki 250 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/08/19
12,49 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES
Dostępność

Makaron Konjac Udon Bezglutenowy Bio 270 g (200 g) - SLIM NOODLES

Data min. trwałości: 2027/06/17
6,79 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Spaghetti Bio 500 g - Granoro
Dostępność

Makaron Spaghetti Bio 500 g - Granoro

Data min. trwałości: 2029/06/08
7,79 zł
1,56 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2029/08/31
12,29 zł
4,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Jaglany Ramen Bezglutenowy BIO 280 g (4x 70 g) - Diet-Food
Dostępność

Makaron Jaglany Ramen Bezglutenowy BIO 280 g (4x 70 g) - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/01/03
19,29 zł
6,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Świderki 300 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Świderki 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/10/10
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Ryżowy Świderki Bezglutenowy Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/03/12
12,39 zł
4,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Orkiszowy Jajeczny Nitka Bio 250 g - Alb Gold
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jajeczny Nitka Bio 250 g - Alb Gold

Data min. trwałości: 2028/04/15
9,90 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki 250 g - Novelle

Data min. trwałości: 2029/06/17
8,29 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Orkiszowy Świderki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Świderki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/05/30
17,14 zł
6,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Orkiszowy Nitki Luksusowe Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Nitki Luksusowe Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2027/07/30
17,14 zł
6,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura
Dostępność

Makaron Jaglany Nitki 400 g - Pro Natura

Data min. trwałości: 2028/10/14
9,79 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Konjac Bio Organic Diet Spaghetti 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Bio Organic Diet Spaghetti 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,52 zł
2,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron z Płaskurki Fusilli Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron z Płaskurki Fusilli Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/17
14,43 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Makaron Orkiszowy Spaghetti Bio 500 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Orkiszowy Spaghetti Bio 500 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2029/04/01
12,44 zł
2,49 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Spaghetti z Płaskurki Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Spaghetti z Płaskurki Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/03/25
16,59 zł
3,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Konjac Diet Rice BIO 300 g - Diet Food
Dostępność

Makaron Konjac Diet Rice BIO 300 g - Diet Food

Data min. trwałości: 2028/03/07
8,68 zł
2,89 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Fusilli BIO 500 g - Bio Granoro
Dostępność

Makaron Fusilli BIO 500 g - Bio Granoro

Data min. trwałości: 2028/03/24
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Gryczany Soba Bezglutenowy Bio 250 g - Diet-Food
Dostępność

Makaron Gryczany Soba Bezglutenowy Bio 250 g - Diet-Food

Data min. trwałości: 2028/04/12
15,49 zł
6,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Ryżowy Rurki Duże 300 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Rurki Duże 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/12/05
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops