Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Makarony

Obniżka
Makaron Ryżowy Gwiazdeczki 300 g  - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Gwiazdeczki 300 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/05/22
10,99 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron z Ciecierzycy Świderek 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Ciecierzycy Świderek 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/07/31
9,49 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Groszku Zielonego Świderki Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Groszku Zielonego Świderki Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/09/30
9,49 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Wstążki 3 mm 240 g - Lucka
Dostępność

Makaron Ryżowy Wstążki 3 mm 240 g - Lucka

Data min. trwałości: 2027/10/25
8,79 zł
3,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron z Soczewicy Czerwonej Świderki Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/08/31
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Penne z Płaskurki Bio 500 g - Alce Nero
Dostępność

Makaron Penne z Płaskurki Bio 500 g - Alce Nero

Data min. trwałości: 2029/06/17
17,29 zł
3,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spaghetti Bio 400 g - Niro
Dostępność

Makaron Pełnoziarnisty Orkiszowy Spaghetti Bio 400 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/02/28
19,49 zł
4,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Bezglutenowy Spaghetti 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Bezglutenowy Spaghetti 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/06/15
7,39 zł
2,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Jajeczny Wstążki Bio 250 g - Alb-Gold
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jajeczny Wstążki Bio 250 g - Alb-Gold

Data min. trwałości: 2028/03/12
13,49 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Jasny Nitki BIO 250 g - Nudle Śląskie
Dostępność

Makaron Orkiszowy Jasny Nitki BIO 250 g - Nudle Śląskie

Data min. trwałości: 2028/05/27
15,29 zł
6,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Ryżowy Razowy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Dalla Costa
Dostępność

Makaron Ryżowy Razowy Penne Bezglutenowy Bio 250 g - Dalla Costa

Data min. trwałości: 2028/11/18
11,58 zł
4,63 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Gniazdka Bio 250 g - Bartolini
Dostępność

Makaron Gryczany Gniazdka Bio 250 g - Bartolini

Data min. trwałości: 2029/07/31
12,59 zł
5,04 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron Gryczany Kolanka 250 g - Smajstrla
Dostępność

Makaron Gryczany Kolanka 250 g - Smajstrla

Data min. trwałości: 2027/10/13
12,49 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Łazanki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Łazanki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/05/30
19,89 zł
7,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar
Dostępność

Makaron Fusilli Bezglutenowy 250 g - Schar

Data min. trwałości: 2028/06/26
7,39 zł
2,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Makaron Orkiszowy Wstążki Bio 250 g - Niro
Dostępność

Makaron Orkiszowy Wstążki Bio 250 g - Niro

Data min. trwałości: 2028/01/30
19,79 zł
7,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Makaron VERMICELLI Nitka Gruba Bezglutenowy 250 g - Bezgluten
Dostępność

Makaron VERMICELLI Nitka Gruba Bezglutenowy 250 g - Bezgluten

Data min. trwałości: 2028/05/29
13,11 zł
5,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops