Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka Kokosowa BIO 250 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kokosowa BIO 250 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/09
9,79 zł
3,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Błonnik Bambusowy 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Błonnik Bambusowy 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2030/10/16
20,99 zł
4,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka z Samopszy Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/27
12,47 zł
1,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Razowa Typ 2000 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Orkiszowa Razowa Typ 2000 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/02
9,99 zł
1,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 BIO 1 kg - BioLife
Dostępność

Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 BIO 1 kg - BioLife

Data min. trwałości: 2027/03/27
9,29 zł
0,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jasna z Samopszy Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Jasna z Samopszy Typ 700 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/21
15,46 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tapioka Kulki 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Tapioka Kulki 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/03
19,29 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa BIO 1 kg - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Gryczana Biała Bezglutenowa BIO 1 kg - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,56 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/20
5,79 zł
0,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Ciecierzycy 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka z Ciecierzycy 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/24
12,87 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops