Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka Gryczana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/26
12,17 zł
1,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tapioka Kulki 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Tapioka Kulki 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/03
19,29 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Orkiszowa Graham Typ 1850 Eko 5 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/06/25
72,49 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Błonnik Bambusowy 500 g - Sunplant
Dostępność

Błonnik Bambusowy 500 g - Sunplant

Data min. trwałości: 2027/09/22
28,99 zł
5,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Pestek Dyni Odtłuszczona 1 kg - Planteon
Dostępność

Mąka z Pestek Dyni Odtłuszczona 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2027/05/31
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka z Amarantusa 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka z Amarantusa 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/31
21,78 zł
2,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops