Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Mąka Grochowa 500 g - Grano
Dostępność

Mąka Grochowa 500 g - Grano

Data min. trwałości: 2027/09/23
7,89 zł
1,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Tapioka Perły 150 g - Intenson
Dostępność

Tapioka Perły 150 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/03/03
7,79 zł
5,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 580 EKO 1 kg - Dary Natury

Data min. trwałości: 2027/03/01
7,79 zł
0,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tapioka (Skrobia Z Manioku) Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Tapioka (Skrobia Z Manioku) Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/28
7,50 zł
1,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 Eko 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/07/25
7,33 zł
0,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Pszenna Cukiernicza Typ 450 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Cukiernicza Typ 450 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,29 zł
0,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Żytnia Pełnoziarnista Typ 2000 1 kg - Młyn Niedźwiady
Dostępność

Mąka Żytnia Pełnoziarnista Typ 2000 1 kg - Młyn Niedźwiady

Data min. trwałości: 2027/09/28
6,59 zł
0,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kukurydziana 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kukurydziana 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/06/10
6,29 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Pszenna Typ 500 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/20
5,79 zł
0,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Mąka Żytnia Chlebowa TYP 720 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/16
5,49 zł
0,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops