Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Mąki

Obniżka Oferta-miesiaca
Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Kasztanowa Bezglutenowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
12,69 zł
5,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Kokosowa Odtłuszczona Bio 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Mąka Kokosowa Odtłuszczona Bio 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Migdały Mielone (Mąka Migdałowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/06
19,99 zł
8,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Amarantusowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Amarantusowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,39 zł
3,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Żytnia Typ 960 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Żytnia Typ 960 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/21
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Orkiszowa Typ 700 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/07
11,61 zł
1,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Jaglana Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
8,29 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Mąka Gryczana Pełnoziarnista Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/11
11,39 zł
2,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mąka Orkiszowa Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mąka Orkiszowa Razowa Typ 2000 Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/22
14,19 zł
1,42 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops