Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml  - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Dla Rodziny MCT Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/01/30
65,99 zł
131,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita
Dostępność

ALA Kwas Alfa - Liponowy 600 mg 100 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/04/21
56,75 zł
0,57 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Taurynian Magnezu+ Witamina B6 100 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/05/19
65,99 zł
0,66 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 1 kg Proszek- Natur Planet
Dostępność

Cytrynian Magnezu 1 kg Proszek- Natur Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
66,61 zł
6,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW
Dostępność

Cytrynian Magnezu 200 mg 100 Tabletek - NOW

Data min. trwałości: 2031/06/30
57,61 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Selen Forte z Witaminami A, C, E 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/07/01
66,99 zł
0,56 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Silver Pure Witamina B-Complex 120  Kapsułek - MyVita
Dostępność

Silver Pure Witamina B-Complex 120 Kapsułek - MyVita

Data min. trwałości: 2028/03/16
58,47 zł
0,49 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Lipocaps Witamina D3 4000 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
55,19 zł
0,92 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Witamina D3+K2 Forte 60 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2027/08/17
69,74 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

Witamina B Complex B-50 Methyl TMG Plus 100 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2029/06/30
69,99 zł
0,70 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina D3 4000 120 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2028/02/01
58,09 zł
0,48 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
60,19 zł
200,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7  200 ug 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Witamina K2 MK-7 200 ug 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2029/09/01
69,99 zł
0,58 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Przeceny
O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

O! MegaKrill 1180 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/11/03
60,19 zł
1,00 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 50 ml - NUION
Dostępność

Magnez 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
69,99 zł
139,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Kids o Smaku Pomarańczowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
71,30 zł
35,65 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/10/31
71,49 zł
2,38 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness
Dostępność

Premium Vitamin Complex Dla Dzieci 120 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
71,99 zł
0,60 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,06 zł
36,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops