Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina K2 D3 Kids Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/04/30
42,99 zł
143,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina ADEK Krople 30 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/23
43,98 zł
146,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/07/31
44,90 zł
149,67 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica
Dostępność

Witaminy A+D3+E+K2Mk7 Spray 30 ml - Ekamedica

Data min. trwałości: 2027/11/21
44,99 zł
149,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals
Dostępność

Witamina D3 2000 IU plus K2 Vegan Krople 50 ml - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/09/25
77,99 zł
155,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved
Dostępność

Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/05
31,99 zł
159,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita
Dostępność

Kompleks Witamin ADEK 30 ml - Medverita

Data min. trwałości: 2028/01/17
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 Forte Krople 30 ml - Vitafarm

Data min. trwałości: 2027/07/26
47,99 zł
159,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs
Dostępność

Jod Krople 20 ml - Dr.Jacobs

Data min. trwałości: 2028/10/31
32,99 zł
164,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

Witamina B12 MHA Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/05/31
49,99 zł
166,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ProADEK Retinol Krople 30 ml - Avitale
Dostępność

ProADEK Retinol Krople 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/02/29
50,41 zł
168,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina A plus E Tokoferole 20 ml - Dr. Jacob's
Dostępność

Witamina A plus E Tokoferole 20 ml - Dr. Jacob's

Data min. trwałości: 2028/09/30
33,99 zł
169,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3+ K2MK7 4000 IU 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina D3+ K2MK7 4000 IU 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/06/30
87,99 zł
175,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
ADEK Vit Oil Active 30 ml - Pharmovit
Dostępność

ADEK Vit Oil Active 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/02
52,99 zł
176,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2 MK-7 Forte 100 mcg Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
53,31 zł
177,70 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit
Dostępność

K2+ D3 Vit 4000 UI Oil Active 30 ml - Pharmovit

Data min. trwałości: 2028/03/01
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/25
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witaminy ADEK Dla Dzieci i Dorosłych Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Witaminy ADEK Dla Dzieci i Dorosłych Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2028/10/31
54,99 zł
183,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Multiwitamina Dla Dzieci i Dorosłych Lipo-Active 30 ml - MYVITA
Dostępność

Multiwitamina Dla Dzieci i Dorosłych Lipo-Active 30 ml - MYVITA

Data min. trwałości: 2027/08/31
54,99 zł
183,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3 Forte 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/03
39,16 zł
195,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale
Dostępność

Witaminy Pro ADEK w Kroplach 30 ml - Avitale

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas
Dostępność

Witamina K2 MK-7 w Kroplach 30 ml - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/01/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital
Dostępność

Witaminy K2+D3 FORTE Krople 30 ml - Avital

Data min. trwałości: 2028/08/31
59,99 zł
199,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops