Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Potas+ Magnez+ B6 Active 120 Kapsułek - Pharmovit
Dostępność

Potas+ Magnez+ B6 Active 120 Kapsułek - Pharmovit

Data min. trwałości: 2027/12/31
51,99 zł
0,43 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis
Dostępność

AshwaMag (Ashwagandha+ Magnez) 30 Tabletek - Physalis

Data min. trwałości: 2029/10/31
71,49 zł
2,38 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Myo/D-chiro Inozytol+ Quatrefolic 120 Kapsułek - Medverita
Dostępność

Myo/D-chiro Inozytol+ Quatrefolic 120 Kapsułek - Medverita

Data min. trwałości: 2028/09/01
53,99 zł
0,45 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
PrenaCare® START dla Mężczyzn x60 Kapsułek Vege - Aliness
Dostępność

PrenaCare® START dla Mężczyzn x60 Kapsułek Vege - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
59,99 zł
1,00 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B3 830 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B3 830 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/10/15
29,99 zł
0,50 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina B1 100 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Witamina B1 100 mg 60 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/08/26
20,99 zł
0,35 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 MAX w Płynie 100 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/01/04
65,99 zł
65,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MagFuse: Magnez+ Cynk 30 Saszetek - Aura Herbals
Dostępność

MagFuse: Magnez+ Cynk 30 Saszetek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2027/01/22
32,99 zł
1,10 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Junior Lemon 240 g - Medicaline

Data min. trwałości: 2027/09/30
59,99 zł
25,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium
Dostępność

Witamina D3 w Oleju z Czarnuszki Krople 30 ml - Herbal Monasterium

Data min. trwałości: 2028/07/31
41,99 zł
139,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!
Dostępność

Magnez+ Potas w Proszku 256 g - So Good!

Data min. trwałości: 2028/04/30
36,99 zł
14,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity Mango+ B Complex Methyl 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
CarnoZinc PepZinGI and  Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay
Dostępność

CarnoZinc PepZinGI and Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay

Data min. trwałości: 2027/02/28
126,99 zł
2,12 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Przed Ciążą 60 Kapsułek - Skoczylas
Dostępność

Przed Ciążą 60 Kapsułek - Skoczylas

Data min. trwałości: 2028/03/31
49,00 zł
0,82 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
GalOmega Formuła IQ 150 Kapsułek - GAL
Dostępność

GalOmega Formuła IQ 150 Kapsułek - GAL

Data min. trwałości: 2028/09/30
58,99 zł
0,39 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals
Dostępność

Omega-3 120 Kapsułek - Aura Herbals

Data min. trwałości: 2028/07/29
79,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness
Dostępność

ALLHydrate Elektrolity JUNIOR Lemon 40 Saszetek - Aliness

Data min. trwałości: 2027/07/31
64,99 zł
1,62 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

NAC N-Acetylo-L-Cysteina i Witamina B6 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/09/16
39,99 zł
0,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
L-Lysine Zinc Picolinate 45 Kapsułek - LABS212
Dostępność

L-Lysine Zinc Picolinate 45 Kapsułek - LABS212

Data min. trwałości: 2027/06/30
55,99 zł
1,24 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops