Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Green Formuła  o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g-  Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jagoda i Truskawka 300 g- Intenson

Data min. trwałości: 2027/08/06
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson
Dostępność

Green Formuła o Smaku Jabłko 300 g - Intenson

Data min. trwałości: 2027/06/08
59,99 zł
20,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness
Dostępność

Shark Oil Olej z Wątroby Rekina o Smaku Cytrynowym 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
74,26 zł
37,13 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness
Dostępność

Tran Senior z Witaminą D3 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
72,06 zł
36,03 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nowości
Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita
Dostępność

Omega 3 Strong o Smaku Cytrynowym 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/03/25
53,99 zł
179,97 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops