Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit
Dostępność

Witamina D3+K2 90 Tabletek - OstroVit

Data min. trwałości: 2029/02/04
7,89 zł
0,09 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds
Dostępność

MAG CARDIO Magnez, Potas, Witamina B6 30 Porcji - Formeds

Data min. trwałości: 2027/06/01
39,99 zł
1,33 zł za 1 por.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/03/31
51,59 zł
257,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Krople 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2027/10/31
26,55 zł
132,75 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved
Dostępność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/11
64,46 zł
322,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved
Dostępność

Witamina D3 Kropla Słońca 20 ml Żółta - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/05
31,99 zł
159,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica
Dostępność

Młody Jęczmień 0,5 l - EkaMedica

Data min. trwałości: 2027/12/16
28,21 zł
5,64 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime
Dostępność

Amigdalina Witamina B17 60 Kapsułek - Efime

Data min. trwałości: 2028/05/05
39,99 zł
0,67 zł za 1 szt.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops