Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Obniżka
CarnoZinc PepZinGI and  Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay
Dostępność

CarnoZinc PepZinGI and Pylopass™ 60 Kapsułek - Kenay

Data min. trwałości: 2027/02/28
126,99 zł
2,12 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Omega-3 1600 mg Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/22
137,99 zł
27,60 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR Organic Krzem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/06/03
147,99 zł
14,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B Organic 1000 Krzem z Borem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/11
130,71 zł
13,07 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness
Dostępność

Olej z Kryla Antarktycznego Krill Oil 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
153,79 zł
153,79 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies
Dostępność

SILOR+B+J Organic 1000 Krzem z Borem i Jodem 1 l - Invex Remedies

Data min. trwałości: 2027/08/25
146,19 zł
14,62 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tokotrienole - Naturalna Witamina E w Kroplach 20 ml - Proved
Dostępność

Tokotrienole - Naturalna Witamina E w Kroplach 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/06
142,76 zł
713,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 180 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/03/31
153,07 zł
0,85 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Sok z Młodego Jęczmienia Sproszkowany Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
162,95 zł
32,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine
Dostępność

Super Omega-3 (2900 mg) Aromat Cytrynowy 500 ml - Osavi Marine

Data min. trwałości: 2028/10/24
219,99 zł
44,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops