Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
79,11 zł
395,55 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ultra Omega-3 Fish Oil 90 Kapsułek - Now
Dostępność

Ultra Omega-3 Fish Oil 90 Kapsułek - Now

Data min. trwałości: 2030/06/30
93,99 zł
1,04 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved
Dostępność

Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/10
94,99 zł
474,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Wyprzedaże
Bicaps Witamina K2 MK-7 60 Kapsułek - Formeds
Dostępność

Bicaps Witamina K2 MK-7 60 Kapsułek - Formeds

Data min. trwałości: 2027/12/01
77,59 zł
1,29 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Cynk 100 ml - NUION
Dostępność

Cynk 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/08/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jod 100 ml - NUION
Dostępność

Jod 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/05/31
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Wtamina D3 100 ml - NUION
Dostępność

Wtamina D3 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/02/29
98,99 zł
98,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
99,99 zł
199,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness
Dostępność

Krill Oil NKO Omega 3 FORTE 1000 mg 60 Kapsułek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
99,99 zł
1,67 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Selen 100 ml - NUION
Dostępność

Selen 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/07/31
100,90 zł
100,90 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fish Omega 3 FORTE 50/25 Trójglicerydy 200 ml - Aliness
Dostępność

Fish Omega 3 FORTE 50/25 Trójglicerydy 200 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/06/30
102,63 zł
51,32 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen
Dostępność

Omega 3 Family 225 Kapsułek - Biowen

Data min. trwałości: 2028/12/24
102,99 zł
0,46 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez Glicynian 180 Tabletek - Now
Dostępność

Magnez Glicynian 180 Tabletek - Now

Data min. trwałości: 2030/07/31
104,99 zł
0,58 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit
Dostępność

Omega 3 Extreme 180 Kapsułek - OstroVit

Data min. trwałości: 2028/12/07
106,99 zł
0,59 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness
Dostępność

Vegan Omega 3 DHA 100 ml - Aliness

Data min. trwałości: 2028/04/30
108,40 zł
108,40 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver
Dostępność

Omega 3 Forte 100 Kapsułek - MyVita Silver

Data min. trwałości: 2029/04/21
115,99 zł
1,16 zł za 1 kaps.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/12
116,99 zł
584,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Magnez 100 ml - NUION
Dostępność

Magnez 100 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/06/30
118,99 zł
118,99 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita
Dostępność

Witamina K2 MAX MK-7 z Natto - 250 Tabletek - MyVita

Data min. trwałości: 2027/08/07
102,33 zł
0,41 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan
Dostępność

Omega-3 TOTAL 150 ml - Norsan

Data min. trwałości: 2028/03/31
119,99 zł
60,00 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness
Dostępność

L-Treonian Magnezu Magtein 60 Tabletek - Aliness

Data min. trwałości: 2028/05/31
119,99 zł
2,00 zł za 1 tab.
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops