Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Preparaty Witaminowo-Mineralne

Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION
Dostępność

Witamina B12 Metylokobalamina 50 ml - NUION

Data min. trwałości: 2028/03/31
99,99 zł
199,98 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita
Dostępność

Naturalna Witamina K2+ D3 Forte Krople 30 ml - MyVita

Data min. trwałości: 2029/04/30
60,19 zł
200,63 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina Słońca D3 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina Słońca D3 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/07/31
45,57 zł
227,85 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina K2 MK-7 krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/03/31
51,59 zł
257,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs
Dostępność

Witamina D3+K2-MK7 Krople 20 ml - Dr. Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
60,19 zł
300,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved
Dostępność

Witamina K2 MK7 Krople NattoFit 20 ml Niebieska - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/11
64,46 zł
322,30 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs
Dostępność

Witamina D3 K2 Forte 20 ml - Dr Jacobs

Data min. trwałości: 2028/09/30
79,11 zł
395,55 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved
Dostępność

Witamina k2 mk7+ D3 w kroplach 20ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/10
94,99 zł
474,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BESTSELLER
Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved
Dostępność

Kropla Słońca Witamina D3+NattoFit K2 MK7 FORTE 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/12
116,99 zł
584,95 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Tokotrienole - Naturalna Witamina E w Kroplach 20 ml - Proved
Dostępność

Tokotrienole - Naturalna Witamina E w Kroplach 20 ml - Proved

Data min. trwałości: 2027/11/06
142,76 zł
713,80 zł za 100 ml
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops