Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Nasiona Chia 1 kg - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/12/20
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,79 zł
2,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia BIO 200 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chia BIO 200 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2026/12/31
14,39 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
13,88 zł
1,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,44 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bób Bizon Nasiona 50 g - PlantiCo
Dostępność

Bób Bizon Nasiona 50 g - PlantiCo

Data min. trwałości: 2028/12/31
4,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/30
20,94 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Zwykła Karłowa Szparagowa - Scuba Nasiona 50 g - Legutko
Dostępność

Fasola Zwykła Karłowa Szparagowa - Scuba Nasiona 50 g - Legutko

Data min. trwałości: 2030/12/31
3,89 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/09/17
13,18 zł
5,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,54 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Len Mielony Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/02/17
5,47 zł
2,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,94 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Niełuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2028/01/30
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2026/12/31
11,19 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko
Dostępność

Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko

Data min. trwałości: 2027/08/22
9,98 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops