Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Oferta-miesiaca
Sezam Czarny Niełuskany Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/11
17,19 zł
4,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/28
17,73 zł
7,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/09
24,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Mielone Odtłuszczone 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Siemię Lniane Złote Mielone Odtłuszczone 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/02/13
15,97 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/03/31
26,54 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,99 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland
Dostępność

Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/05
17,49 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,98 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena
Dostępność

Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom
Dostępność

Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,98 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM
Dostępność

Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/10
6,78 zł
2,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia 500 g - Vivio - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej
Dostępność

Nasiona Chia 500 g - Vivio - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,91 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio
Dostępność

Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM
Dostępność

Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/11
6,98 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops