Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena
Dostępność

Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,08 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio  Bezglutenowy 150 g  Probio
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio Bezglutenowy 150 g Probio

Data min. trwałości: 2027/04/16
8,27 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
8,29 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland
Dostępność

Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,79 zł
2,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 100 g - Planteon
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/27
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Złoty Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/09
6,74 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio
Dostępność

Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,41 zł
3,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,46 zł
3,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/05/13
9,69 zł
8,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
9,69 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops