Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Adzuki Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
13,09 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/03
13,19 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/11/19
10,00 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,04 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe 1 kg Ziarna Nasiona Lnu - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof
Dostępność

Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof

Data min. trwałości: 2026/12/04
13,49 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/09
13,59 zł
4,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
13,88 zł
1,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Nasiona 500 g - Szarłat
Dostępność

Amarantus Nasiona 500 g - Szarłat

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,98 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom
Dostępność

Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,98 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 800 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 800 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
13,99 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/13
13,99 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
14,19 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia BIO 200 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chia BIO 200 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2026/12/31
14,39 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/23
14,59 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg -  Targroch
Dostępność

Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
14,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/03/09
15,09 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/03/20
15,49 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops