Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 1 kg - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/12/20
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/09
24,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany Bio 1 kg - Biolife
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/08/05
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/03/31
26,54 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
26,99 zł
2,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 1,5 kg - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 1,5 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
26,99 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
28,99 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa) Biała Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa) Biała Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/05/31
29,89 zł
2,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona Bio 1 Kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 1 Kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/07
34,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
35,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/11
37,99 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
38,99 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/02
45,99 zł
7,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops