Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Mielone Odtłuszczone 1 kg - Eoovita
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Mielone Odtłuszczone 1 kg - Eoovita

Data min. trwałości: 2027/01/08
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/12/31
11,69 zł
1,17 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Białe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Białe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Mielone Odtłuszczone 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Siemię Lniane Złote Mielone Odtłuszczone 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/02/13
15,97 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
15,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio
Dostępność

Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/19
16,09 zł
3,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/10
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/25
16,58 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/09/17
13,18 zł
5,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
16,99 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/05
17,19 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sezam Czarny Niełuskany Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/11
17,19 zł
4,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jęczmień Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Jęczmień Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/12/04
17,29 zł
1,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty (Siemię Lniane) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty (Siemię Lniane) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,39 zł
1,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/05
17,49 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,59 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia 500 g - Vivio - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej
Dostępność

Nasiona Chia 500 g - Vivio - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej

Data min. trwałości: 2027/09/30
12,91 zł
2,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/28
17,73 zł
7,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Łuskany Biały 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Sezam Łuskany Biały 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/05/31
17,87 zł
1,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Teff Bio 300 g Bio Planet
Dostępność

Płatki Teff Bio 300 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
17,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops