Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/25
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,63 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
11,69 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature
Dostępność

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,79 zł
3,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,89 zł
4,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,98 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife
Dostępność

Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,99 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/14
12,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio
Dostępność

Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio

Data min. trwałości: 2027/09/25
9,07 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Soczewica Zielona Typu Francuskiego Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Typu Francuskiego Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/12
12,21 zł
2,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/04
12,29 zł
4,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,29 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/08/08
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,98 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno Popcornu z Niebieskiej Kukurydzy Bio 350 g - Bluecorn
Dostępność

Ziarno Popcornu z Niebieskiej Kukurydzy Bio 350 g - Bluecorn

Data min. trwałości: 2027/07/28
13,09 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops