Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,46 zł
3,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio  Bezglutenowy 150 g  Probio
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio Bezglutenowy 150 g Probio

Data min. trwałości: 2027/04/16
8,27 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
20,32 zł
2,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/14
12,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Jaś Karłowy 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Fasola Jaś Karłowy 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2028/06/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
8,45 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Złoty Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
8,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała Komosa Ryżowa Bezglutenowy Bio 2 Kg Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
63,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2026/12/31
11,19 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/01
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,54 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane Bio 600 g - Bio Planet
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane Bio 600 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/02
45,99 zł
7,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/31
9,29 zł
2,32 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
16,99 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
28,99 zł
1,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
11,69 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops