Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,18 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/09/09
6,74 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM
Dostępność

Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/10
6,78 zł
2,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 100 g - Planteon
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 100 g - Planteon

Data min. trwałości: 2027/12/27
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,69 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
7,69 zł
7,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland
Dostępność

Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Adzuki 1 kg - Targroch
Dostępność

Fasola Adzuki 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/02/28
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac
Dostępność

Masa Makowa z Bakaliami Bio 850 g - Croc-Crac

Data min. trwałości: 2029/02/28
36,99 zł
4,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 2 kg - The Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
57,55 zł
2,88 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet
Dostępność

Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/19
11,19 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena
Dostępność

Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,08 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Groch Łuskany Połówki 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/13
13,99 zł
1,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Łuskany Biały 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Sezam Łuskany Biały 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/05/31
17,87 zł
1,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof
Dostępność

Len Złoty Mielony Bezglutenowy Bio 200 g Bauck Hof

Data min. trwałości: 2026/12/04
13,49 zł
6,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,44 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Fivio Up
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Fivio Up

Data min. trwałości: 2027/08/31
11,98 zł
1,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 5 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 5 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
84,78 zł
1,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Biały 50 g - House of Asia
Dostępność

Sezam Biały 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/08/31
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka Mung Bio 800 g - The Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 800 g - The Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
18,29 zł
2,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Zwykła Karłowa Szparagowa - Scuba Nasiona 50 g - Legutko
Dostępność

Fasola Zwykła Karłowa Szparagowa - Scuba Nasiona 50 g - Legutko

Data min. trwałości: 2030/12/31
3,89 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops