Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Płatki Teff Bio 300 g Bio Planet
Dostępność

Płatki Teff Bio 300 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/30
17,99 zł
6,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 500 g  Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 500 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,80 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/04/14
18,09 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Biała 1 kg - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/11/25
16,58 zł
1,66 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Soczewica Czerwona 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/07/30
12,98 zł
1,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/03
13,19 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio
Dostępność

Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio

Data min. trwałości: 2027/09/25
9,07 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony EKO 500 g - Młyn Kopytowa
Dostępność

Len Mielony EKO 500 g - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/25
9,95 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
14,19 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/02/28
17,73 zł
7,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
44,99 zł
2,25 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Żyto Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Żyto Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2028/01/28
9,98 zł
1,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/30
20,94 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Nasiona 500 g - Szarłat
Dostępność

Amarantus Nasiona 500 g - Szarłat

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,98 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/03/09
15,09 zł
3,77 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/04/30
55,03 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Mielone Odtłuszczone 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Siemię Lniane Złote Mielone Odtłuszczone 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2027/02/13
15,97 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Chia - Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/18
66,59 zł
3,33 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena
Dostępność

Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BLACK WEEK
Soja Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soja Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/25
7,18 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio
Dostępność

Słonecznik Łuskany 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops