Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 450 g - Naturavena
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 450 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/31
19,09 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Jęczmień Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Jęczmień Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/12/04
17,29 zł
1,73 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa) Biała Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa) Biała Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/05/31
29,89 zł
2,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,59 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Bio 1 kg - Probio
Dostępność

Pszenica Bio 1 kg - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/14
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia BIO 200 g - Pięć Przemian
Dostępność

Chia BIO 200 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2026/12/31
14,39 zł
7,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/05/13
9,69 zł
8,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Mung Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,78 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/25
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
12,49 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Soczewica Zielona Typu Francuskiego Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Typu Francuskiego Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/12
12,21 zł
2,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Czarny Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/09/17
13,18 zł
5,27 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/09
24,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,29 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Adzuki Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
13,09 zł
2,62 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,94 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio
Dostępność

Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/19
16,09 zł
3,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops