Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
38,99 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio  Bezglutenowy 150 g  Probio
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio Bezglutenowy 150 g Probio

Data min. trwałości: 2027/04/16
8,27 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Bio 1 kg - Probio
Dostępność

Pszenica Bio 1 kg - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/14
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio
Dostępność

Płaskurka Bio 500 g - Pro Bio

Data min. trwałości: 2027/09/25
9,07 zł
1,81 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/08/08
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio
Dostępność

Fasola Adzuki Bezglutenowa Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/09/19
16,09 zł
3,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,63 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
17,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
15,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,29 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
11,69 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
9,69 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 500 g  Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 500 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,80 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/05
17,19 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty (Siemię Lniane) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty (Siemię Lniane) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
17,39 zł
1,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops