Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,18 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/01
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
8,45 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2029/01/31
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sezam Ziarno 100 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
2,12 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia Szałwia Hiszpańska 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
9,89 zł
3,96 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 5 kg - Horeca
Dostępność

Len Brązowy (Siemię Lniane) Bio 5 kg - Horeca

Data min. trwałości: 2027/04/30
55,03 zł
1,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Eko 200 g - Dary Natury

Data min. trwałości: 2028/08/02
13,99 zł
7,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Sezam Czarny Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
16,99 zł
3,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Ziarno 1 kg  -Targroch
Dostępność

Sezam Biały Ziarno 1 kg -Targroch

Data min. trwałości: 2026/12/10
13,69 zł
1,37 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
16,99 zł
6,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/20
14,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 500 g - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/12/31
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno Popcornu z Niebieskiej Kukurydzy Bio 350 g - Bluecorn
Dostępność

Ziarno Popcornu z Niebieskiej Kukurydzy Bio 350 g - Bluecorn

Data min. trwałości: 2027/07/28
13,09 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
7,85 zł
5,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Nasiona 500 g - Szarłat
Dostępność

Amarantus Nasiona 500 g - Szarłat

Data min. trwałości: 2027/05/31
13,98 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
38,99 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops