Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/07
34,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/04
23,75 zł
2,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa BIO 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa BIO 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
18,69 zł
3,74 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/14
12,09 zł
3,02 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
26,99 zł
2,70 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/11
37,99 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/03/20
15,49 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 120 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/05/13
9,69 zł
8,08 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/16
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg -  Targroch
Dostępność

Len Złoty Ziarno Siemię Lniane Złote 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/15
14,99 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,41 zł
3,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/11/19
10,00 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife
Dostępność

Sezam Łuskany Bio 250 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/05/31
9,46 zł
3,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Chia Nasiona Szałwii Hiszpańskiej Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/10/23
18,59 zł
4,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/06/30
18,69 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
19,39 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet
Dostępność

Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/19
11,19 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops