Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife
Dostępność

Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,99 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/03/31
16,39 zł
1,64 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
20,32 zł
2,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
35,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Ekspandowana Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/03
13,19 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
14,19 zł
3,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,79 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/25
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/09
13,59 zł
4,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona Bio 1 Kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 1 Kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/04
12,29 zł
4,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,89 zł
4,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Mung Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
9,78 zł
2,45 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BLACK WEEK
Soja Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soja Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/25
7,18 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/30
17,59 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 150 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
10,04 zł
6,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops