Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland
Dostępność

Słonecznik Łuskany 400 g - Bakalland

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
8,29 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio  Bezglutenowy 150 g  Probio
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio Bezglutenowy 150 g Probio

Data min. trwałości: 2027/04/16
8,27 zł
5,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena
Dostępność

Jęczmień Ekspandowany 140 g - NaturAvena

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,08 zł
4,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 500 g - Fivio

Data min. trwałości: 2027/02/17
7,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,94 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
7,69 zł
7,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BLACK WEEK
Soja Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soja Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/25
7,18 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM
Dostępność

Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/11
6,98 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM
Dostępność

Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/10
6,78 zł
2,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,54 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/01
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Len Mielony Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/02/17
5,47 zł
2,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,29 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Biały 50 g - House of Asia
Dostępność

Sezam Biały 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/08/31
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops