Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 200 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
11,79 zł
5,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature
Dostępność

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,79 zł
3,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Brązowa Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
11,69 zł
2,34 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,63 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Trójkolorowa Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/08/25
11,49 zł
4,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Naura

Data min. trwałości: 2027/10/31
11,44 zł
2,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/16
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Bio 1 kg - Probio
Dostępność

Pszenica Bio 1 kg - Probio

Data min. trwałości: 2027/11/14
11,39 zł
1,14 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet
Dostępność

Fasolka Pinto Bio 400 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/09/19
11,19 zł
2,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2026/12/31
11,19 zł
4,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/31
11,09 zł
2,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
10,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena
Dostępność

Ciecierzyca Bio 400 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/12/31
10,99 zł
2,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 500 g  Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 500 g Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
10,80 zł
2,16 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Połówki Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/28
10,69 zł
2,67 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno Czarny 250 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/03/31
8,45 zł
3,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet
Dostępność

Len Mielony Bio 350 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/04/24
10,59 zł
3,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch
Dostępność

Len Brązowy Ziarno 1 kg Flowpack - Targroch

Data min. trwałości: 2027/09/30
10,59 zł
1,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
7,85 zł
5,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops