Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Słonecznik Łuskany Premium 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2027/05/05
17,49 zł
1,75 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/04
23,75 zł
2,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
13,09 zł
6,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom
Dostępność

Nasiona Konopi Niełuskane Bio 250 g - Batom

Data min. trwałości: 2026/12/31
13,98 zł
5,59 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
39,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/02/04
12,29 zł
4,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Połówki Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/07/16
11,49 zł
2,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian
Dostępność

Quinoa - Komosa Ryżowa Biała 500 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/03/20
15,49 zł
3,10 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM
Dostępność

Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/11
6,98 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Żółta Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/11
15,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife
Dostępność

Sezam Niełuskany Bio 250 g - Biolife

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,41 zł
3,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Groch Zielony Cały Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/01/31
9,69 zł
1,94 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Biolife

Data min. trwałości: 2027/11/19
10,00 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
35,99 zł
3,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Brązowe Mielone Odtłuszczone 1 kg - Eoovita
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Mielone Odtłuszczone 1 kg - Eoovita

Data min. trwałości: 2027/01/08
15,49 zł
1,55 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe BIO 350 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2027/01/31
8,79 zł
2,51 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature
Dostępność

Chia Szałwia Hiszpańska 300 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2028/05/31
11,79 zł
3,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 200 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/04
8,29 zł
4,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 500 g - Simpatiko

Data min. trwałości: 2027/04/30
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Chia 250 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/08/23
14,59 zł
5,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/05
17,19 zł
3,44 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria
Dostępność

Pszenica z Miodem Bio 140 g - Dobra Kaloria

Data min. trwałości: 2027/07/06
7,85 zł
5,61 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops