Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Obniżka
Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch
Dostępność

Len Mielony Odtłuszczony 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
9,59 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/30
48,99 zł
4,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
38,99 zł
3,90 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Ekspandowany Bio 100 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
8,79 zł
8,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Trójkolorowa (Komosa Ryżowa) Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/07
34,99 zł
3,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/03/31
26,54 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
13,88 zł
1,39 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czarna Bio 1kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czarna Bio 1kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/05
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch
Dostępność

Amarantus Ziarno 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/04/30
18,39 zł
1,84 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Len Mielony Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/02/17
5,47 zł
2,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Biała Jaś Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
11,63 zł
2,91 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital
Dostępność

Nasiona Chia (Szałwia Hiszpańska) Bio 200 g - Eko-Wital

Data min. trwałości: 2027/08/22
10,79 zł
5,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch
Dostępność

Nasiona Konopi Łuskane 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/04/30
27,99 zł
5,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio
Dostępność

Groch Żółty Łuskany Cały Bezglutenowy Bio 500 g - Probio

Data min. trwałości: 2027/08/08
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Biały Łuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
3,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal
Dostępność

Kaszka Instant z Ziaren Sorgo 300 g - Nominal

Data min. trwałości: 2027/04/09
12,09 zł
4,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Sezam Biały Niełuskany Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Sezam Biały Niełuskany Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2028/01/30
9,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Słonecznik Łuskany 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/06/30
13,49 zł
1,35 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
19,39 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Ziarno Obłuszczone Bio 500 G - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
9,29 zł
1,86 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/11
37,99 zł
3,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,89 zł
4,76 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops