Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch
Dostępność

Quinoa (Komosa Ryżowa Biała) 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
9,66 zł
1,93 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko
Dostępność

Nasiona Chia Bio 200 g - Eureko - Szałwia Hiszpańska Eko

Data min. trwałości: 2027/08/22
9,98 zł
4,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Sezam Ziarno 100 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
2,12 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/31
12,29 zł
2,46 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Złote Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/01/30
12,89 zł
1,29 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife
Dostępność

Pestki Słonecznika - Słonecznik Łuskany Bio 350 g - BioLife

Data min. trwałości: 2027/07/31
11,99 zł
3,43 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Bio 500 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 500 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/31
11,09 zł
2,22 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Siemię Lniane Brązowe Ziarno 1 kg - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/03/31
9,66 zł
0,97 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Len Brązowy Siemię Lniane Nasiona Lnu Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
8,59 zł
2,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Amarantus Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
12,39 zł
2,48 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet
Dostępność

Płatki Amarantusowe Bio 300 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/09
13,59 zł
4,53 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Złoty Bio 2 kg - Bio Planet
Dostępność

Len Złoty Bio 2 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/11/30
31,99 zł
1,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sorgo Białe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Sorgo Białe Bezglutenowe Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/04/30
12,55 zł
1,26 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Oferta-miesiaca
Sezam Czarny Niełuskany Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/05/11
17,19 zł
4,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 1 kg - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/12/20
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj
Dostępność

Fasolka Biała Bio 500 g - Bio Raj

Data min. trwałości: 2027/11/14
15,29 zł
3,06 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany Bio 1 kg - Biolife
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/08/05
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona Bio 1 Kg - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Zielona Bio 1 Kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/02
32,99 zł
3,30 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops