Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA
Dostępność

Nasiona CHIA 1 kg - EOOVITA

Data min. trwałości: 2028/03/31
26,54 zł
2,65 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian
Dostępność

Ziarno TEFF Miłka Abisyńska 1000 g - Pięć Przemian

Data min. trwałości: 2028/05/31
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Słonecznik Łuskany Bio 1 kg - Biolife
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 1 kg - Biolife

Data min. trwałości: 2027/08/05
25,99 zł
2,60 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch
Dostępność

Quinoa Komosa Ryżowa Czerwona 1 kg - Targroch

Data min. trwałości: 2028/02/29
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Nasiona Chia 1 kg - Planteon
Dostępność

Nasiona Chia 1 kg - Planteon

Data min. trwałości: 2028/12/20
24,99 zł
2,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Białko Konopne 500 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2028/07/09
24,99 zł
5,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Adzuki Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/08
23,99 zł
2,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czerwona Kidney Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/04
23,75 zł
2,38 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czerwona (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/01/12
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Soczewica Czarna Beluga Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/02/28
21,99 zł
4,40 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Jaś Karłowy 1 kg - Młyn Kopytowa
Dostępność

Fasola Jaś Karłowy 1 kg - Młyn Kopytowa

Data min. trwałości: 2028/06/25
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Fasolka Czarna Bio 1kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Czarna Bio 1kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/05
21,99 zł
2,20 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM
Dostępność

Pszenica Płaskurka Ziarno BIO 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/04/30
20,94 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka Oferta-miesiaca
Fasolka Mung Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Fasolka Mung Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2028/12/31
20,32 zł
2,03 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Ciecierzyca Bezglutenowa Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet
Dostępność

Quinoa Czarna (Komosa Ryżowa) Bio 500 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/12/17
19,99 zł
4,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Groch Żółty Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,99 zł
2,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Amarantus Bio 1 kg - Bio Planet
Dostępność

Amarantus Bio 1 kg - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,79 zł
1,98 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Nasiona Słodkiej Bazylii 200 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/05/31
19,69 zł
9,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Mak Niebieski Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/06/30
19,39 zł
4,85 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM
Dostępność

Siemię Lniane Złote Bio 1 kg - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/31
19,19 zł
1,92 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 450 g - Naturavena
Dostępność

Quinoa Biała (Komosa Ryżowa) Bezglutenowa Bio 450 g - Naturavena

Data min. trwałości: 2027/07/31
19,09 zł
4,24 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops