Szybki kontakt: 606 106 209, [email protected]

Ziarna i Nasiona

Ziarna i Nasiona
Kolorowo oraz zdrowo jedzą osoby, które decydują się na ziarna i nasiona od MarketBio. Na naszej stronie zadbaliśmy o obecność setek najwyższej jakości produktów tego rodzaju. Warto z nich korzystać, ponieważ ziarna i nasiona należą do jednych z najzdrowszych elementów naszej diety. Zawierają wiele składników mineralnych. Zapewniają organizmowi szeroką gamę potrzebnych witamin z różnych grup. Poza tym dostarczają człowiekowi cenne związki zaliczane do przeciwutleniaczy. Wszystkie te potrzebne nam składniki występują w sporym nagromadzeniu, a jednocześnie pozostają bardzo łatwo przyswajalne, gdyż stanowią w 100% wytwór natury. Obok tylu korzyści trudno przejść obojętnie.
Megaobniżka
Sezam Ziarno 100 g - Targroch
Dostępność

Sezam Ziarno 100 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/05/31
2,12 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Soczewica 400 g (240 g) - Kier
Dostępność

Soczewica 400 g (240 g) - Kier

Data min. trwałości: 2029/01/07
3,59 zł
1,50 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Fasola Zwykła Karłowa Szparagowa - Scuba Nasiona 50 g - Legutko
Dostępność

Fasola Zwykła Karłowa Szparagowa - Scuba Nasiona 50 g - Legutko

Data min. trwałości: 2030/12/31
3,89 zł
7,78 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature
Dostępność

Słonecznik Łuskany 200 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/07/31
4,18 zł
2,09 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Bób Bizon Nasiona 50 g - PlantiCo
Dostępność

Bób Bizon Nasiona 50 g - PlantiCo

Data min. trwałości: 2028/12/31
4,29 zł
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature
Dostępność

Siemię Lniane Ziarno 250 g - Big Nature

Data min. trwałości: 2027/05/31
5,29 zł
2,12 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Biały 50 g - House of Asia
Dostępność

Sezam Biały 50 g - House of Asia

Data min. trwałości: 2027/08/31
5,29 zł
10,58 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Len Mielony Bio 250 g - Eureko
Dostępność

Len Mielony Bio 250 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/02/17
5,47 zł
2,19 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bezglutenowy Bio 250 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2026/12/31
5,89 zł
2,36 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Ciecierzyca 500 g - Targroch
Dostępność

Ciecierzyca 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/11/30
5,89 zł
1,18 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson
Dostępność

Ostropest Plamisty Ziarno 200g Intenson

Data min. trwałości: 2028/05/31
5,99 zł
3,00 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital
Dostępność

Siemię Lniane Bio 200 g - EkoWital

Data min. trwałości: 2027/01/01
6,29 zł
3,15 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Zielona 500 g - Targroch
Dostępność

Soczewica Zielona 500 g - Targroch

Data min. trwałości: 2027/08/31
6,39 zł
1,28 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko
Dostępność

Słonecznik Łuskany Bio 350 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/04/30
6,54 zł
1,87 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM
Dostępność

Kukurydza na Popcorn BIO 250 g - BATOM

Data min. trwałości: 2028/07/10
6,78 zł
2,71 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Megaobniżka
Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM
Dostępność

Słonecznik Łuskany 250 g BIO - BATOM

Data min. trwałości: 2027/03/11
6,98 zł
2,79 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
BLACK WEEK
Soja Bio 400 g - Bio Planet
Dostępność

Soja Bio 400 g - Bio Planet

Data min. trwałości: 2027/11/25
7,18 zł
1,80 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe
Dostępność

Sezam Czarny Niełuskany 100 g - Naturalnie Zdrowe

Data min. trwałości: 2027/10/31
7,69 zł
7,69 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Obniżka
Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko
Dostępność

Soczewica Czerwona Bio 400 g - Eureko

Data min. trwałości: 2027/12/25
7,94 zł
1,99 zł za 100 g
szt.
Do koszyka
Dodaj do ulubionych produktów
Węglowodany i cukier, czy zawsze muszą iść ze sobą w parze ?

Węglowodany i cukier, czy zawsze muszą iść ze sobą w parze ?

16-12-2020
Które węglowodany w diecie są najzdrowsze? Według wytycznych Instytutu Żywności i Żywienia węglowodany powinny stanowić podstawę naszej diety, dlatego warto zwrócić uwagę, jakie składniki odżywcze dostarczamy razem z nimi. W ostatnich latach węglowodany kojarzą się raczej negatywnie ze względu na cukier, który jest dodawany do różnych produktów spożywczych i przyczynia...

Natura ukrywa swoją moc w ziarnach i nasionach

Wiele osób zupełnie pomija powyższe produkty w swojej codziennej diecie. Nie warto iść za ich przykładem, gdyż nasiona i ziarna nazywane są pokarmem życia i traktowane jako nieocenione źródło witamin oraz kwasów tłuszczowych. Mogą również zapewnić zdecydowanie więcej składników odżywczych niż popularne suplementy. Dostępne w MarketBio ziarna i nasiona można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Na tym jednak nie koniec, ponieważ dbamy o oferowanie najwyższej jakości produktów, pochodzących z ekologicznych upraw.

Poznaj setki ziaren i nasion od MarketBio

Bogactwo urodzaju dotknie wszystkich kupujących na stronie MarketBio. Naszym klientom zapewniamy dostęp do najpopularniejszych oraz mniej znanych nasion i ziaren. Zadbaliśmy o m.in. soję, ciecierzycę, quinoa, słonecznik, groch i orkisz. Lista wszystkich produktów jest jednak wielokrotnie dłuższa. W katalogach skupiliśmy się nie tylko na różnorodności samych ziaren, ale też ich typów. Posiadamy odmiany: białe, czerwone i czarne. W razie problemów z doborem odpowiednich produktów chętnie służymy pomocą. Podpowiemy, które najlepiej nadadzą się do konkretnej potrawy, jak i na codzienną przekąskę, czy też dodatek do śniadania. W ten sposób zachwycisz domowników lub gości nowymi smakami.

Dobierz ziarna i nasiona do swoich potrzeb

W licznych publikacjach można przeczytać o dziesiątkach, jeśli nie setkach właściwości nasion i ziaren. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ przynajmniej tak samo wiele z nich jest jadalnych, a praktycznie każde cechuje się odmiennym składem, a tym samym wpływem na organizm człowieka. Spójrzmy chociażby na sezam, którego garść zapewnia sporą część dziennej dawki wapnia, żelaza, czy też magnezu. Nasiona chia pozostają za to bogate w kwasy omega-3. Także popularne pestki słonecznika mają się czym pochwalić, gdyż zawierają wiele witaminy E, nazywanej witaminą młodości. Z tego powodu warto mieszać ze sobą wiele produktów, po wcześniejszym zapoznaniu się z ich właściwościami.

Sprawdzą się w wielu potrawach - wybierz ziarna i nasiona od MarketBio

Ziarna i nasiona swoją popularność zawdzięczają także smakowi, a dokładnie mówiąc całej palecie smaków. Właśnie dlatego niezwykle wszechstronnie wykorzystuje się je w gastronomii. Mogą być głównym bohaterem potraw lub stanowić efektowny dodatek. Sprawdzają się w przypadku dań obiadowych i sałatek. Odgrywają nieocenioną rolę w wielu deserach oraz wypiekach. Często wykorzystuje się je również jako szybki posiłek na pełnowartościowe śniadanie. Po ziarna i nasiona warto sięgnąć także podczas wieczornego relaksu, czyniąc z nich smakowitą przekąskę do filmu.

Nasze atuty

  • Szybka realizacja zamówień na zdrową żywność
  • Wszystkie produkty widoczne w sklepie posiadamy w magazynie (np. erytrytol, matcha, tapioka, makaron konjac)
  • Pod ceną określone są daty minimalnej trwałości (np. sprawdź makaron ryżowy)
  • Możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji (np. na aloes)
  • Niskie ceny wysyłki (tania wysyłka produktów yerba mate)
  • Duży wybór rodzajów dostawy produktów np. kwas askorbinowy (Pocztex, Kurier DPD, Kurier Inpost, Paczkomaty, Orlen Paczka, Odbiór Osobisty Wrocław)
  • Płatności: BLIK, przelew, PayU, Przelewy24, pobranie
  • Niskie ceny produktów, dużo promocji
  • Rabaty dla stałych klientów (np. rabaty na stewia i inne produkty)
  • Duży wybór (ponad 8000 zdrowych produktów) (mleko kokosowe, ksylitol)
  • Ciągły rozwój, dużo nowości
  • Doświadczenie: sprzedajemy w Internecie już ponad 10 lat (karob, przecier pomidorowy)
  • Dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ŁADOWANIE....
ceneo
trusted-shops